Anahita Sadighi: Muzyka jako źródło energii, kreatywności i inspiracji

Właścicielka galerii Anahita Sadighi nadaje nowy ton na berlińskiej scenie artystycznej. Jej dwie galerie stanowią pewnego rodzaju most pomiędzy Azją a Europą oraz sztuką tradycyjną i współczesną.

Anahita Sadighi: Krótka biografia

Anahita Sadighi urodziła się w Teheranie i wychowała się w dzielnicy Charlottenburg, niedaleko przystanku kolejowego Savignyplatz w Berlinie. Jej dzieciństwo było ukształtowane właśnie przez te dwie kultury. W Berlinie Anahita prowadzi dwie galerie, między innymi Anahita Arts of Asia Galerie.

(Źródło: Berliner Kindheiten. Dostępne tylko w języku niemieckim.)

Różnorodność jako motywacja do działania

Blog Teufel: Co Cię napędza?

Anahita Sadighi: Różnorodność mojej pracy oraz odpowiedzialność za moje własne przedsiębiorstwo. Mój zawód sprawia, że ciągle uczę się czegoś nowego i dzięki temu mogę się ciągle rozwijać. To mnie motywuje. Moje dwie galerie łączą sztukę tradycyjną oraz nowoczesną. To właśnie one świetnie opisują moją osobę i mnie napędzają.


Blog Teufel: Z jakimi wyzwaniami musisz się mierzyć?

Anahita Sadighi: Cieszę się, że różnorodność staje się coraz ważniejszym tematem. Jednakże wszyscy tylko dużo o tym mówią. Teraz należałoby wykonać następny krok w kierunku prawdziwej różnorodności, która na co dzień występuje w naszym życiu. I to nie tylko, ale także na scenie artystycznej. Moje szczególne pochodzenie traktuję jako zaletę, jednak czasami zauważam, że w wielu strukturach jestem niestety z tego względu pomijana.

Blog Teufel: Kiedy słuchanie muzyki ma dla Ciebie szczególne znaczenie?

Anahita Sadighi: Muzyka jest stałą częścią mojego życia i towarzyszy mi prawie w każdej sytuacji. Podczas słuchania muzyki czerpię dużo energii, kreatywności i inspiracji dla moich kolejnych prac. Jednocześnie podczas słuchania muzyki potrafię się także zrelaksować i uspokoić moje myśli.

Tak autentyczni, jak nasz dźwięk: Twarze naszej marki

Anahita Sadighi z kolumnami ULTIMA 40

Anahita Sadighi jest twarzą marki Teufel. O odpowiednie brzmienie w jej galeriach dbają kolumny pasywne ULTIMA 40 oraz przenośny głośnik MOTIV® GO.

Anahita jako gość podcastu

Powiązane artykuły

Funkcja komentowania jest codziennie dostępna od godziny 8:00 do 21:00. 

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.