Lie Ning: muzyka zawsze podnosiła mnie na duchuOdkryj nasze oferty Cyber Weekend i oszczędzaj aż do 43%


Z pewnością żaden stereotyp: berliński piosenkarz Lie Ning świetnie łączy swój charakterystyczny soulowy wokal z wszechstronnością, tworząc swoje indywidualne brzmienie. Od pierwszej nuty jego dźwięk wprowadza pewnego rodzaju intymność, która w innych okolicznościach jest odczuwalna tylko podczas rozmów w środku nocy.

Lie Ning: krótka biografia

Dorastając w Berlinie, Lie Ning już bardzo wcześnie zetknął się z mieszanką różnych języków, obrazów i melodii, dzięki którym odkrył pasję do tańca, mody i sztuk pięknych, a szczególnie do muzyki. Już we wczesnych latach jego mama pokazała mu świat pełen rytmów i melodii, któremu pozostał wierny do dziś. Jego głos okazał się najmocniejszym środkiem wyrazu. Wszystko to, czego Lie nie może wyrazić wizualnie, opisuje w swoich piosenkach.

Źródło: Lie Ning Homepage (strona dostępna tylko w języku angielskim)
Lie Ning X MusicStation

Zafascynowany pięknem ludzkiej duszy

Blog Teufel: Co Cię napędza?

Lie Ning: Myślę, że moją największą motywacją, a nawet fascynacją, jest piękno ludzkiej duszy. Chciałbym opowiadać o niezwykłej różnorodności każdego człowieka i tym samym szerzyć ten piękny obraz.

Blog Teufel: Co jest dla Ciebie ważne?

Lie Ning: Komunikacja, bliskość, szacunek. Odpowiednie podejście sprawia, że nawet najbardziej stresujące sytuacje wydają się być o wiele łatwiejsze.

Są takie dni, w których chciałbym pozostać niewidzialny

Blog Teufel: Z jakimi wyzwaniami musisz się mierzyć?

Lie Ning: Nie zawsze jestem gotowy na dzielenie się swoją osobą z innymi ludźmi. Są takie dni na scenie lub przed kamerą, kiedy chciałbym pozostać niewidzialny. W takich chwilach muzyka staje się dla mnie domem. Mogę zanurzyć i schować się w brzmieniach oraz grze członków mojego zespołu. 

Lie NIng X SUPREME ON

Muzyka w samym centrum

Blog Teufel: Jakie miejsce w Berlinie Cię inspiruje?

Lie Ning: Mieszkanie mojego najlepszego przyjaciela Don Aretino, które jest jednocześnie jego pracownią. Wypełniona licznymi krojami, materiałami, próbkami i gotowymi kreacjami kuchnia jest miejscem, w którym spotykają się różnorodni ludzie. To tutaj odbywa się cała komunikacja, a muzyka jest w samym centrum, tak samo jak jedzenie. Jednocześnie to mieszkanie jest dla mnie także drugim domem, w których mogę po prostu się zrelaksować i być wolnym.

Za każdym razem zaskakuje mnie siła i potęga muzyki

Blog Teufel: Kiedy słuchanie muzyki ma dla Ciebie szczególne znaczenie?

Lie Ning: Podczas lockdownu w zeszłym roku był taki okres, w którym ucierpiało moje zdrowie psychiczne, a muzyka podniosła mnie na duchu. W takich momentach za każdym razem zaskakuje mnie siła i potęga muzyki.

Muzyka potrafi wesprzeć Cię w momentach, w których żadna inna osoba tego nie potrafi.

Blog Teufel: Który gatunek muzyczny sprawia, że jesteś w dobrym nastroju?

Lie Ning: Wszystko zależy od danego momentu. Nie mam ulubionego gatunku muzycznego, który od razu wprawia mnie w dobry nastrój. Mogą to być utwory klasyczne, rap, rock, a nawet lekkie brzmienia muzyki alternatywnej. Właśnie to jest fascynujące w muzyce. W zależności od sytuacji zawsze będziesz słuchał, czytał i czuł coś zupełnie innego.

Tak autentyczni, jak nasz dźwięk: Twarze naszej marki

Lie Ning jest twarzą marki Teufel. Dzięki słuchawkom SUPREME ON może cieszyć się muzyką i zbierać kreatywne pomysły.

Lie NIng X SUPREME ON

Wszystkie zdjęcia: Teufel

Powiązane artykuły

Funkcja komentowania jest codziennie dostępna od godziny 8:00 do 21:00. 

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o głośnikach, systemach kina domowego i trendach hi-fi. Mamy również wiele praktycznych porad audio dla Twojego domu.