Lie Ning: muzyka zawsze podnosiła mnie na duchu

Z pewnością żaden stereotyp: berliński piosenkarz Lie Ning świetnie łączy swój charakterystyczny soulowy wokal z wszechstronnością, tworząc swoje indywidualne brzmienie. Od pierwszej nuty jego dźwięk wprowadza pewnego rodzaju intymność, która w innych okolicznościach jest odczuwalna tylko podczas rozmów w środku nocy.

Lie Ning: krótka biografia

Dorastając w Berlinie, Lie Ning już bardzo wcześnie zetknął się z mieszanką różnych języków, obrazów i melodii, dzięki którym odkrył pasję do tańca, mody i sztuk pięknych, a szczególnie do muzyki. Już we wczesnych latach jego mama pokazała mu świat pełen rytmów i melodii, któremu pozostał wierny do dziś. Jego głos okazał się najmocniejszym środkiem wyrazu. Wszystko to, czego Lie nie może wyrazić wizualnie, opisuje w swoich piosenkach.

Źródło: Lie Ning Homepage (strona dostępna tylko w języku angielskim)
Lie Ning X MusicStation

Zafascynowany pięknem ludzkiej duszy

Blog Teufel: Co Cię napędza?

Lie Ning: Myślę, że moją największą motywacją, a nawet fascynacją, jest piękno ludzkiej duszy. Chciałbym opowiadać o niezwykłej różnorodności każdego człowieka i tym samym szerzyć ten piękny obraz.

Blog Teufel: Co jest dla Ciebie ważne?

Lie Ning: Komunikacja, bliskość, szacunek. Odpowiednie podejście sprawia, że nawet najbardziej stresujące sytuacje wydają się być o wiele łatwiejsze.

Są takie dni, w których chciałbym pozostać niewidzialny

Blog Teufel: Z jakimi wyzwaniami musisz się mierzyć?

Lie Ning: Nie zawsze jestem gotowy na dzielenie się swoją osobą z innymi ludźmi. Są takie dni na scenie lub przed kamerą, kiedy chciałbym pozostać niewidzialny. W takich chwilach muzyka staje się dla mnie domem. Mogę zanurzyć i schować się w brzmieniach oraz grze członków mojego zespołu. 

Lie NIng X SUPREME ON

Muzyka w samym centrum

Blog Teufel: Jakie miejsce w Berlinie Cię inspiruje?

Lie Ning: Mieszkanie mojego najlepszego przyjaciela Don Aretino, które jest jednocześnie jego pracownią. Wypełniona licznymi krojami, materiałami, próbkami i gotowymi kreacjami kuchnia jest miejscem, w którym spotykają się różnorodni ludzie. To tutaj odbywa się cała komunikacja, a muzyka jest w samym centrum, tak samo jak jedzenie. Jednocześnie to mieszkanie jest dla mnie także drugim domem, w których mogę po prostu się zrelaksować i być wolnym.

Za każdym razem zaskakuje mnie siła i potęga muzyki

Blog Teufel: Kiedy słuchanie muzyki ma dla Ciebie szczególne znaczenie?

Lie Ning: Podczas lockdownu w zeszłym roku był taki okres, w którym ucierpiało moje zdrowie psychiczne, a muzyka podniosła mnie na duchu. W takich momentach za każdym razem zaskakuje mnie siła i potęga muzyki.

Muzyka potrafi wesprzeć Cię w momentach, w których żadna inna osoba tego nie potrafi.

Blog Teufel: Który gatunek muzyczny sprawia, że jesteś w dobrym nastroju?

Lie Ning: Wszystko zależy od danego momentu. Nie mam ulubionego gatunku muzycznego, który od razu wprawia mnie w dobry nastrój. Mogą to być utwory klasyczne, rap, rock, a nawet lekkie brzmienia muzyki alternatywnej. Właśnie to jest fascynujące w muzyce. W zależności od sytuacji zawsze będziesz słuchał, czytał i czuł coś zupełnie innego.

Tak autentyczni, jak nasz dźwięk: Twarze naszej marki

Lie Ning jest twarzą marki Teufel. Dzięki słuchawkom SUPREME ON może cieszyć się muzyką i zbierać kreatywne pomysły.

Lie NIng X SUPREME ON

Wszystkie zdjęcia: Teufel

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Uwaga: komentarze z pytaniami dotyczącymi serwisu produktów nie zostaną opublikowane. W sprawach dotyczących obsługi, reklamacji lub kompatybilności prosimy zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy.

Twój komentarz zostanie sprawdzony przez naszego moderatora, zanim pojawi się na stronie.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.