Mogli: Wyrażam siebie poprzez ciszę

Piosenkarka i autorka tekstów Mogli fascynuje oraz wzrusza fanów swoją indywidualną muzyką. Przy tym nie tylko stawia na swoje ekspresyjne brzmienie, ale także wydaje swoje nowe piosenki oraz komponuje oprawę muzyczną dla filmów dokumentalnych, tworząc przy tym zupełnie nowy gatunek muzyczny. W wywiadzie na naszym blogu Mogli zdradza, że muzyka jest dla niej źródłem szczęścia.

Mogli: Krótka biografia

Mogli, a właściwie Selima Taibi, jest piosenkarką i autorką tekstów. Już w wieku 11 lat śpiewała w chórze dziecięcym w operze we Frankfurcie. W 2012 roku pojawiła się w drugiej edycji programu The Voice of Germany, ale nie udało jej się przekonać do siebie jury. Trzy lata później nagrała swój debiutancki album pod pseudonimem artystycznym Mogli, za który otrzymała nagrodę VUT Indie Award w kategorii Najlepsza debiutantka. Album został sfinansowany poprzez crowdfunding. Dwa lata później wraz ze swoim ówczesnym chłopakiem wyruszyła w podróż po Ameryce w specjalnie wyremontowanym autobusie szkolnym. Film pod tytułem Expedition Happiness opowiada o ich podróży. Tłem muzycznym filmu są właśnie utwory Mogli.

YouTube

Odtwarzając to video, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Odtwórz video

Muzyka jako medytacja, refleksja i źródło szczęścia

Blog Teufel: Mogli, co Cię napędza?

Mogli: Moja wewnętrzna potrzeba kreowania czegoś nowego.

Blog Teufel: Z jakimi wyzwaniami musisz się mierzyć?

Mogli: Kreatywność nie ma dla mnie żadnych granic, o ile słucham swojego wewnętrznego głosu i tworzę tylko wtedy, gdy mam coś do powiedzenia.

Mogli X ROCKSTER


Blog Teufel: Kiedy słuchanie muzyki ma dla Ciebie szczególne znaczenie?

Mogli: Podczas tworzenia nowych piosenek, na koncertach, a nawet gdy słucham ulubionych utworów – muzyka jest dla mnie medytacją, refleksją i źródłem szczęścia.

Tak autentyczni, jak nasz dźwięk: Twarze naszej marki

Mogli jest twarzą marki Teufel. Wraz z soundbarem CINEBAR ONE Mogli może cieszyć się muzyką i czerpać z niej energię.

Mogli X CINEBAR ONE

Powiązane artykuły

Funkcja komentowania jest codziennie dostępna od godziny 8:00 do 21:00. 

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.