Sonja Gerhardt: zawód aktora stwarza świetną okazję do pracy z muzykąOdkryj nasze oferty Cyber Weekend i oszczędzaj aż do 43%


Aktorka Sonja Gerhardt jest berlinianką z krwi i kości, a swoimi występami w teatrze Friedrichstadtpalast oraz na kinowym ekranie definiuje rolę kobiety za każdym razem na nowo. Czasem zbuntowana, czasem pomysłowa, ale zawsze inna. Krótki wywiad z ambasadorką marki Teufel.

Sonja Gerhardt: krótka biografia

Sonja Gerhardt dorastała w dzielnicy Reinickendorf w Berlinie. Przez jedenaście lat tańczyła w dziecięcym zespole artystycznym w teatrze Friedrichstadtpalast. W latach 2006-2007 zadebiutowała w telenoweli Schmetterlinge im Bauch. W 2008 roku zagrała główną rolę Vic w filmie fabularnym Sommer wraz z niemieckim aktorem Jimim Blue Ochsenknechtem. W 2009 roku zagrała postać Melanie w filmie Die Wilden Hühner und das Leben. Ponadto w tym samym roku można było ją także oglądać w filmie pod tytułem Vulkan. W 2012 roku zagrała jedną z tytułowych ról w ekranizacji bajki Braci Grimm Schneeweißchen und Rosenrot. W 2014 roku wystąpiła także w komedii kręconej dla stacji telewizyjnej Sat1 Die Schlikkerfrauen.

W 2015 roku wystąpiła w serialu Deutschland 83, który odniósł spory sukces na arenie międzynarodowej. W 2017 roku otrzymała Niemiecką Nagrodę Telewizyjną (Deutscher Fernsehpreis) oraz nagrodę Jupiter Award za rolę w serialu Ku’damm 56 i filmie stacji stacji Sat.1 Jack The Ripper. W 2016 roku aktorka została także nominowana do nagrody Bambi.

Źródło: Wikipedia
Sonja Gerhardt X CINEBAR ONE

Każdy człowiek powinien mieć możliwość życia tak, jak chce

Blog Teufel: Co Cię napędza?

Sonja: Przeżywanie każdego dnia na nowo i zbieranie nowych doświadczeń.

Blog Teufel: Co jest dla Ciebie ważne?

Sonja: Ciężko opisać to w skrócie. Dla mnie ważne jest to, aby każdy człowiek mógł żyć tak, jak chce i nie był oceniany lub dyskryminowany z tego powodu. To oznacza także, że musimy nauczyć się odpuszczać. Szczerość, wspólnota, szacunek i równość są dla mnie ważne!

Blog Teufel: Z jakimi wyzwaniami musisz się mierzyć?

Sonja:
Moim wyzwaniem jest to, aby zawsze pozostać sobą i przyglądać się moim wewnętrznym uczuciom oraz temu, czego tak naprawdę chcę.

Cisza i natura są moją inspiracją

Blog Teufel: Jakie miejsce w Berlinie Cię inspiruje?

Sonja: Chętnie odwiedzam kawiarnie, obserwuję ludzi i czytam. Przy tym zawsze słucham muzyki. To mnie bardzo inspiruje. Bardzo często spaceruję także po parku w Blankenfelde (przyp.red.: dzielnica w Berlinie). Cisza i natura są moją inspiracją i pozwalają mi się zrelaksować.

Blog Teufel: Kiedy słuchanie muzyki ma dla Ciebie szczególne znaczenie?

Sonja: Na przykład, gdy kręcę emocjonalną scenę. Wtedy słucham muzyki, która mnie porusza. Zresztą zawód aktora stwarza świetną okazję do pracy z muzyką. Słucham muzyki w różnych momentach: podczas czytania w kawiarni, podczas spaceru, na planie, a także w trakcie charakteryzacji (to dla mnie bardzo ważne), gdy jestem smutna, gdy mam dobry humor i po prostu mam ochotę potańczyć i pośpiewać. Muzyka odgrywa bardzo ważną rolę w moim życiu.

Blog Teufel: Który gatunek muzyczny sprawia, że jesteś w dobrym nastroju?

Sonja: R’n’B, hip-hop, pop, muzyka latynoamerykańska, czasami także muzyka klasyczna.

Tak autentyczni, jak nasz dźwięk: Twarze naszej marki

Sonja Gerhardt jest twarzą marki Teufel. Dzięki słuchawkom SUPREME ON może cieszyć się muzyką i zbierać kreatywne pomysły.

Sonja Gerhardt X SUPREME ON

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Uwaga: komentarze z pytaniami dotyczącymi serwisu produktów nie zostaną opublikowane. W sprawach dotyczących obsługi, reklamacji lub kompatybilności prosimy zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy.

Twój komentarz zostanie sprawdzony przez naszego moderatora, zanim pojawi się na stronie.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o głośnikach, systemach kina domowego i trendach hi-fi. Mamy również wiele praktycznych porad audio dla Twojego domu.