Heinz Strunk: Oczy widzą wszystko, ale to uszy muszą zadecydować

Studio Braun, Fraktus czy Der Goldene Handschuh – Heinz Strunk to prawdziwy multitalent w świecie kultury. Jako pisarz Strunk sytuuje się pomiędzy poetą a maszyną do tworzenia komediowych gagów. W 2022 roku jego powieść Ein Sommer in Niendorf trafiła na listę bestsellerów tygodnika Spiegel. Zapytaliśmy ambasadora naszej marki, kiedy muzyka jest dla niego szczególnie ważna.

Heinz Strunk: krótka biografia

Heinz Strunk, a właściwie Mathias Halfpape, jest pisarzem, muzykiem, producentem seriali audio, satyrykiem i aktorem. Wraz z Jacquesem Palmingerem i Rocko Schamonim tworzy on klub komediowy o nazwie Studio Braun. Największy wpływ literacki na twórczość Strunka mieli amerykańscy pisarze, jak na przykład Philip Roth, ale także Michel Houellebecq, J. M. Coetzee, Franz Kafka oraz Antoni Czechow.

Utwory muzyczne Strunka wykorzystują elementy muzyki elektronicznej, szlagierów, piosenek dla dzieci oraz poezji słowa mówionego. Źródłem muzycznej inspiracji w twórczości Strunka jest głównie jazz. Jego wieczory autorskie często zawierają muzyczne przerywniki instrumentalne z fletem i saksofonem w roli głównej.

Źródło: Wikipedia (dostępne tylko w języku niemieckim lub angielskim)

Video jest dostępne tylko w języku niemieckim

YouTube

Odtwarzając to video, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Odtwórz video

Dążenie do bycia jeszcze lepszym

Blog Teufel: Heinz, co Cię napędza?

Heinz Strunk: Dążenie do bycia jeszcze lepszym i doskonalenie się zarówno jako felietonista, jak i twórca gagów komediowych. Innymi słowy: niepowtarzalność. Pieniądze nie są dla mnie żadną motywacją.

Blog Teufel: Z jakimi wyzwaniami musisz się mierzyć?

Heinz Strunk: Ze znanymi problemami, które wiążą się z pisaniem tekstów literackich.

Gdy wożę się w swoim cabriolecie

Blog Teufel: Kiedy słuchanie muzyki ma dla Ciebie szczególne znaczenie?

Heinz Strunk: Gdy wieczorami siedzę lekko wstawiony na swoim tarasie lub wożę się w swoim cabriolecie

Tak autentyczni, jak nasz dźwięk: Twarze naszej marki

Heinz Strunk jest twarzą marki Teufel. Dzięki głośnikowi BOOMSTER może cieszyć się potężnym i mobilnym dźwiękiem w każdym miejscu.

Heinz Strunk X BOOMSTER

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Uwaga: komentarze z pytaniami dotyczącymi serwisu produktów nie zostaną opublikowane. W sprawach dotyczących obsługi, reklamacji lub kompatybilności prosimy zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy.

Twój komentarz zostanie sprawdzony przez naszego moderatora, zanim pojawi się na stronie.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.