Tak możecie razem oglądać Mistrzostwa Europy nawet bez udziału publiczności

Mimo rocznego opóźnienia nadszedł ten długo wyczekiwany moment: 11 czerwca 2021 roku rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Nawet jeśli udział publiczności na stadionach nie będzie możliwy: nie musisz oglądać tych meczów sam. W jaki sposób można zorganizować wspólne oglądanie meczów Mistrzostw Europy nawet przy ograniczeniu kontaktu?

Zaprosić przyjaciół do domu? To może być trudne

Pokusa jest wielka: publiczne oglądanie meczów Mistrzostw Europy w ogródku piwnym lub w strefie kibica nie będą mogły być wszędzie możliwe, dlatego zaproś przyjaciół do Twojego domu lub do własnego ogrodu. Ale uwaga!  Przynajmniej do końca czerwca obowiązują zasady „federalnego hamulca bezpieczeństwa”. W zależności od tego, jak będzie wyglądać sytuacja w Twojej miejscowości w danym czasie, możesz zaprosić do swojego domu tylko jedną lub kilka osób z innego gospodarstwa domowego. Wieczór przed telewizorem z najlepszym przyjacielem lub przyjaciółką jest zatem dozwolony – pod warunkiem, że będziecie się stosować do obowiązujących reguł i zasad.

Oglądaj mecze online

Oczywiście: oglądanie meczów online nie zastąpi prawdziwej atmosfery stadionowej. Ale nawet jeśli wszyscy siedzą w domu i kibicują, nie musimy rezygnować z dzielenia się tym przeżyciem z innymi. Na szczęście istnieje wiele innych możliwości. Nie musisz również kupować płatnego abonamentu u jednego z prywatnych dostawców, ponieważ większość meczów jest wyświetlana w telewizji. Dlatego potrzebujesz jedynie urządzenia, na którym możesz odtwarzać transmisję na żywo i platformy, na której możesz się spotkać z przyjaciółmi.

Unter dem Stadiondach fotografiertes Bild eines Stadions
Stadionowa atmosfera – mamy nadzięję, że tak jak na powyższym zdjęciu z kibicami – może również pojawić się w salonie

Przyjmijmy, że masz w domu okazały system kina domowego lub zbudowałeś sobie odpowiedni zestaw z projektorem i ekranem – teraz wystarczy umówić się z przyjaciółmi na preferowanej platformie spotkań online. Ważne dla spotkania: ustalcie już wcześniej, jak to wszystko powinno wyglądać. Możecie na przykład wyłączyć dźwięk telewizora i sami komentować oglądany mecz. Albo możecie porozmawiać przed rozpoczęciem meczu o składie poszczególnych drużyn i wymienić się nawzajem wskazówkami; na końcu ukoronujecie zwycięzcę. Na pewno wpadną wam do głowy jeszcze inne pomysły, jak można zorganizować oglądanie meczów Mistrzostw Europy online, tak aby wszyscy się dobrze bawili.

Zestawy kina domowego & akcesoria marki Teufel

DOLBY ATMOS REFLEKT

PRZEJDŹ DO PRODUKTU

CINEBAR DUETT “2.1-SET”

PRZEJDŹ DO PRODUKTU

STOJAK AC 7001 SP

PRZEJDŹ DO PRODUKTU

Wspólne kibicowanie – bez żadnych opóźnień

Częstym problemem podczas oglądania transmisji na żywo jest to, że jest ona wyświetlana z pewnym czasowym opóźnieniem. Tak więc Ci, którzy oglądają mecz normalnie w telewizji mogą cieszyć się już ze strzelonej bramki, podczas gdy Ci, którzy oglądają mecz na platformie streamingowej, dopiero po jakimś czasie mogą zobaczyć, co się właśnie wydarzyło. To oczywiście powoduje, że nie ma aż takiego napięcia. Dobrym rozwiązaniem byłoby, gdyby wszyscy oglądali mecz w ten sam sposób. Któryś z was mógłby zaprosić was do siebie i rozpocznie odtwarzanie transmisji dla wszystkich. Najlepiej skorzystać z programu do synchronizowania danych. Programy jak Watch2Gether lub SyncPlay gwarantują, że wszyscy będziecie oglądać to samo w tym samym czasie i nikt się od nikogo nie dowie, czy padła już bramka czy też nie. Praktyczne w tych programach jest to, że są one często wyposażone w funckję czatu. A jeśli nie – cóż w 2021 roku nikt już nie musi Ci tego mówić.

Dla idealnej atmosfery stadionowej: Systemy dźwiękowe Teufel do domu i ogrodu

  • CINEBAR ULTIMA: Chciałbyś rozbudować swoje kino domowe, a przy tym zaoszczędzić miejsca? W takim razie CINEBAR ULTIMA to właściwe rozwiązanie: ten soundbar w kompaktowym prostokątnym formacie oferuje szeroki dźwięk przestrzenny w Twoim domu dzięki technologi Dynamore Ultra®. Dzięki temu będziesz mógł usłyszeć wszystkie komentarze padające podczas meczu.
  • Teufel Soundsystem Partylautsprecher Rockster Air
    System dźwiękowy Teufel: Głośnik Bluetootk ROCKSTER AIR
  • ROCKSTER AIR: Nie masz ochoty na oglądanie meczów w domu przy tak ładnej pogodzie? Nie ma problemu! Głośnik ROCKSTER AIR możesz zabrać ze sobą wszędzie, nadaje się on idealnie na imprezę w ogrodzie i dzięki Bluetooth nie ma problemów z odtwarzaniem dźwięku synchronicznie z obrazem z telewizora.

Kibicuj już teraz i wygraj w naszym konkursie z okazji Mistrzostw Europy 2021!

W końcu możesz kibicować swojej ulubionej drużynie i wygrać super nagrody w konkursie Teufel! Zapisz się już teraz do naszego newslettera i odpowiedz na pytania dotyczące Mistrzostw Europy od 11.06 do 11.07.2021. Jeśli odpowiesz prawidłowo, bierzesz udział w konkursie!

Chcesz wziąć udział w konkursie? Kliknij na powyższe zdjęcie!

W poszukiwaniu Mistrza Europy w Piłce Nożnej możesz wygrać w konkursie Teufel niezwykle dźwięczne nagrody również w interesujących zestawach.

Weitere Produkte aus dem Teufel Shop

Podsumowanie: Wspólne oglądanie meczów Mistrzostw Europy w domu

  • To, czy możesz zaprosić przyjaciół do swojego domu na oglądanie meczów Mistrzostw Europy zależy od obowiązujących reguł dotyczących ograniczenia kontaktu.
  • Bezpiecznym wyjściem byłoby wspólne oglądanie meczów online na wybranej przez was platformie.
  • Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu i pasującemu sprzętowi przeżyjecie wspólnie ciekawe mecze piłki nożnej i to z dźwiękiem przestrzennym.

Powiązane artykuły

Uwaga: Funkcja komentowania jest dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 21.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.