Idealne głośniki na festiwal

Podobno są festiwalowicze, którym udaje się pozostać na polu namiotowym przez cały weekend i nigdy nie dotrzeć pod scenę. Takie osoby oraz inni fani festiwalu powinni mieć ze sobą przede wszystkim dwie rzeczy: porządny zapas napojów oraz przenośne głośniki Bluetooth, gdyż muzyka jest na festiwalu najważniejsza. W tym artykule przedstawimy kilka wskazówek, które sprawią, że staniesz się gwiazdą festiwalu w mgnieniu oka.

Dlaczego głośniki stają się bohaterami pola namiotowego?

Festiwal może okazać się nie lada wyzwaniem dla odwiedzających pod względem wyposażenia. Do klasycznych przeciwności losu podczas festiwalu należą ulewy, oblewanie piwem, brak możliwości podłączenia urządzeń elektrycznych do kontaktu i wiele więcej. Takie warunki stanowią niemałą przeszkodę dla głośników festiwalowych.

  • Wytrzymałość: Jeśli akurat nie jesteśmy na koncercie w filharmonii, na festiwalu może być dosyć niekomfortowo. Największym ryzykiem jest deszcz. Głośniki festiwalowe powinny być zatem odporne na wilgoć. Nie muszą być one w stu procentach wodoodporne, ale powinny przynajmniej przetrwać poranną rosę.
  • Dźwięk: Kto chce zrobić dla siebie i dla sąsiedniego namiotu coś dobrego, powinien zwrócić uwagę na to, aby miejsce, w którym znajduje się nasz namiot, było dobrze nagłośnione. Trzeszczące głośniki nie są mile widziane, tak samo jak dźwięk muzyki z telefonu.
  • Czas działania: Kto wytrwa do niedzieli, staje się automatycznie królem festiwalu. Dotyczy to zarówno festiwalowiczów, jak i głośników. Wytrzymała bateria jest więc niezwykłym atutem na polu namiotowym.
  • Łączność: Bluetooth w głośnikach festiwalowych to rzecz obowiązkowa. Przydatną funkcją może być także możliwość podłączenia więcej niż jednego smartfona do głośnika. Port USB lub wejście AUX są raczej rarytasem.
  •  

Głośniki Bluetooth marki Teufel

ROCKSTER AIR 2 + Shure PGA58

ROCKSTER AIR 2 + Shure PGA58

3199,00 zł3699,00 zł
BOOMSTER Fabio Wibmer Edition

BOOMSTER Fabio Wibmer Edition

1749,00 złW różnych kolorach

Teufel ROCKSTER – prawdziwe gwiazdy festiwalu

Nasze produkty z serii ROCKSTER są wprost stworzone do festiwali. Musisz tylko zdecydować, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni – wielki głośnik ROCKSTER, czy raczej mniejszy ROCKSTER CROSS lub kompaktowy ROCKSTER GO.

ROCKSTER CROSS – zawsze gra u Twego boku

ROCKSTER CROSS als portabler Lautsprecher.
ROCKSTER CROSS jest wyposaży w pasek do noszenia.

Załóż głośnik ROCKSTER CROSS i podbij pole namiotowe. Ten głośnik festiwalowy jest tak kompaktowy, że możesz zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie, a jego dźwięk zadba o najlepszą jakość odtwarzanej muzyki.

ROCKSTER CROSS posiada obudowę o grubych i elastycznych ścianach, która jest odporna na bryzgi wodne (zgodnie z normą IPX5). W głośniku zintegrowana została także technologia Bluetooth. Dzięki czasowi odtwarzania aż do 16 godzin ROCKSTER CROSS będzie grał aż do świtu.

Wskazówka: Głośniki festiwalowe w sklepie Teufel

ROCKSTER – konkurencja dla głównej sceny festiwalowej

Aufgeklappter Mischpult der Rockster Festival-Box
Dzięki zintegrowanemu mikserowi możesz spróbować swoich sił.

Gdy głośnik ROCKSTER zaczynie grać, oczy i uszy każdego festiwalowicza będą zwrócone w Twoim kierunku. ROCKSTER posiada wszystko to, czego potrzebuje głośnik festiwalowy: niezwykłą wydajność i wysokie poziomy dźwiękowe o wartości 121 db, jakość hi-fi (Bluetooth aptX), dwa złącza Bluetooth oraz czas odtwarzania aż do 20 godzin!

Głośnik ROCKSTER może być także zasilany akumulatorem samochodowym 12 V. Jeśli chciałbyś poczuć się jak gwiazda rocka, do głośnika możesz podłączyć mikrofon i gitarę.

ROCKSTER AIR 2 – gotowy na podbój sceny

ROCKSTER AIR 2 jest wprawdzie o jeden rozmiar mniejszy od głośnika ROCKSTER, ale odtwarza wysokie poziomy dźwiękowe o wartości 115 dB, dzięku czemu sąsiedni namiot będzie mógł także cieszyć się muzyką najwyższej jakości.

Teufel Rockster Air 2

Zintegrowany w głośniku czterokanałowy mikser umożliwia ustawienie dźwięku według własnych preferencji. ROCKSTER AIR 2 jest także niezwykle wytrzymały: dzięki wzmocnionym krawędziom jest on odporny na uderzenia, a jego spód jest chroniony przed wilgocią. Jeśli Twój smartfon nagle się rozładuje, możesz naładować go za pomocą głośnika ROCKSTER AIR 2.

Festiwal w Twoim domu dzięki głośnikom stereo

Ultima 40

Ultima 40

2099,00 zł2299,00 złW różnych kolorach
Zestaw stereo POWER HIFI

Zestaw stereo POWER HIFI

8299,00 zł11499,00 zł
ULTIMA 20 Kombo

ULTIMA 20 Kombo

1849,00 zł2299,00 złW różnych kolorach

Najnowszy artykuł

Uwaga: Funkcja komentowania jest dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 21.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.