“Muzyka musi mieć moc, tak aby poczuło ją ciało”

Nowe brzmienia najlepiej odkrywać na żywo – na koncercie swoich ulubionych artystów, podczas festiwali lub na scenie Teufel. Zaprosiliśmy pięciu artystów na naszą scenę, aby zagrali swoje najnowsze utwory na żywo. A to wszystko przy dźwiękowym wsparciu nowych produktów i kilku klasyków marki Teufel. W czwartej części przedstawimy piosenkarza i autora tekstów James’a Hersey’a, który zachwyca swoimi elektro-popowymi utworami. Na co jeszcze czekasz? Wprowadź nowe dźwięki do swojego życia już dziś!

James Hersey i jego „Let it shine” – utwór z kampanii Teufel (wersja YouTube)

YouTube

Odtwarzając to video, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Odtwórz video

Wywiad z James’em Hersey’em: Chcę, aby melodie pozostały w głowie

James Hersey – brzmi trochę znajomo, prawda? W końcu ten austriacko-amerykański muzyk ma już na swoim koncie elektro-popowe piosenki, które stały się prawdziwymi hitami. Jego utwór „Coming Over”, wyprodukowany w nowej wersji przez Dillona Francisa i Kygo, dotarł do 1. miejsca amerykańskiej listy Billboard Dance Club Songs w czerwcu 2016 roku. W listopadzie 2016 roku artysta ponownie pojawił się na austriackich i niemieckich listach przebojów z singlem „Miss You”. W kwietniu 2017 roku utwór osiągnął status złotej płyty we Włoszech, a w czerwcu także w Kanadzie. Wszystko co inne jest w tym przypadku nowością. Muzycznie Hersey nadal rozwija się jako piosenkarz i autor tekstów. Przeczytaj nasz wywiad z piosenkarzem.

Blog Teufel: James, jak to się stało, że profesjonalnie zajmujesz się muzyką?

James Hersey: Miałem bardzo muzykalną rodzinę. Często chodziliśmy na koncerty, graliśmy na instrumentach w domu. To dlatego rozwinęła się u mnie taka silna miłość do tworzenia muzyki w bardzo młodym wieku i dlatego moje umiejętności jako piosenkarza i autora tekstów są nadal silnie związane z miłością i rodziną.

Blog Teufel: Jak opisałbyś swoje brzmienie?

James Hersey: Tworzę muzykę pop z gitarowymi wstawkami w najszerszym tego słowa znaczeniu, więc w tej chwili brzmi ona bardziej rockowo, ponieważ również pochodzę z tego obszaru muzyki. Jako nastolatek grałem w zespołach punkowych, uwielbiam głośną, energiczną muzykę i łączę to z moimi piosenkami, w których skupiam się na chwytliwych melodiach. Nie ma nic lepszego niż melodia, która zapada w pamięć.

James Hersey x REAL BLUE PRO: dźwięk musi brzmieć naprawdę dobrze.

Blog Teufel: Co jest dla Ciebie najważniejsze w Twojej muzyce?

James Hersey: Chcę, aby melodie pozostawały w głowie, teksty trafiały do serca, a dźwięk brzmiał naprawdę dobrze. Ważne jest dla mnie, aby wszystko, co jest nagrywane, brzmiało idealnie, nawet jeśli wykonanie nie jest idealne – w końcu nie jesteśmy robotami – ale nadal powinno mieć energię. Muzyka musi mieć moc, tak aby poczuło ją ciało.

Blog Teufel: Jak słuchasz muzyki w życiu prywatnym i jaką rolę odgrywa dla Ciebie dobry dźwięk?


James Hersey: Przez większość czasu słucham muzyki przez słuchawki, ponieważ mogę całkowicie zanurzyć się w jej świecie i zapomnieć o wszystkim dookoła. Uwielbiam też słuchać muzyki w samochodzie.

Blog Teufel: Co kojarzy Ci się z marką Teufel?

James Hersey: Zdecydowanie Berlin. Po raz pierwszy poznałem markę Teufel, kiedy się tu przeprowadziłem. Prawie co trzecia osoba ma system firmy Teufel w domu i ciągle widzisz tę nazwę. I zawsze uważałem, że kolory są naprawdę fajne. Lubię czerń i czerwień.

Blog Teufel: Gdybyś był piosenką lub playlistą, jakby ona brzmiała?

James Hersey: Jedną z moich ulubionych piosenek, która reprezentuje to, co teraz czuję, jest bardzo stara piosenka The Beatles z lat 60. Piosenka nazywa się “I want you/She’s so heavy” i zaczyna się trochę cicho i mistycznie, a potem całkowicie eksploduje. I to właśnie czuję, że mam w sobie te ciche chwile, a potem całkowicie eksploduję na scenie.

Blog Teufel: Co chcesz osiągnąć swoją muzyką?

James Hersey: Tworzę muzykę już od dłuższego czasu, bo od ponad 10 lat, doświadczyłem wielu rzeczy i teraz wyjątkowo doceniam muzykę na żywo. Chcę dzielić się energią z ludźmi na scenie, a nie tylko przez komputer. I właśnie dlatego gram teraz z zespołem, aby moi fani mogli poczuć energię na scenie, ludzką interakcję.

Uwielbiam chodzić na koncerty

Blog Teufel: Jakie masz wskazówki dotyczące odkrywania nowej muzyki?

James Hersey: Odkrywam dużo nowej muzyki dzięki moim przyjaciołom, czyli zadaje im pytania, szczerze dziele się swoją opinią, a także lubię pokazywać muzykę. Uwielbiam też chodzić na koncerty. Można poznać nowych ludzi i zobaczyć, jak naprawdę grają zespoły i jacy są na żywo.

Jeszcze więcej utworów James’a Hersey’a

Oficjalna playlista

Poprzez włączenie odtwarzacza wyrażasz zgodę na politykę prywatności serwisów Spotify/Soundcloud.
Dowiedz się więcej

Włącz odtwarzacz


Oficjalny singiel „Let it shine” z naszej kampanii pojawił się 15.09.2023 roku.

James Hersey x ROCKSTER AIR 2
Wszystkie zdjęcia: Teufel

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Uwaga: komentarze z pytaniami dotyczącymi serwisu produktów nie zostaną opublikowane. W sprawach dotyczących obsługi, reklamacji lub kompatybilności prosimy zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy.

Twój komentarz zostanie sprawdzony przez naszego moderatora, zanim pojawi się na stronie.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.