“To uczucie wolności, kiedy siedzę w studiu i piszę piosenki”

Nowe brzmienia najlepiej odkrywać na żywo – na koncercie swoich ulubionych artystów, podczas festiwali lub na scenie Teufel. Zaprosiliśmy pięciu artystów na naszą scenę, aby zagrali swoje najnowsze utwory na żywo. A to wszystko przy dźwiękowym wsparciu nowych produktów i kilku klasyków marki Teufel. W trzeciej części przedstawimy charyzmatycznego piosenkarza i autora tekstów narou. Na co jeszcze czekasz? Wprowadź nowe dźwięki do swojego życia już dziś!

narou i jego “Take your time” – utwór z kampanii Teufel (wersja YouTube)

YouTube

Odtwarzając to video, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Odtwórz video

Wywiad z narou: O niezapomnianych chwilach

narou jest podróżnikiem. Mówią o tym nie tylko jego miejsca zamieszkania w Wiedniu, Berlinie i na Bali, ale także jego muzyczna ścieżka. narou rozpoczął swoją karierę jako producent, a od 2020 roku jako piosenkarz i autor tekstów podąża za swoim własnym brzmieniem ze swoją debiutancką płytą “Good Company”, czerpiąc inspirację od wielu artystów. Przeczytaj nasz wywiad z piosenkarzem narou.

Blog Teufel: narou, jak to się stało, że profesjonalnie zajmujesz się muzyką?

narou: Zawdzięczam to mojemu ojcu, który przez długi czas tworzył muzykę filmową. Od małego przesiadywałem w studiu nagraniowym i uczyłem się gry na pianinie i gitarze.

Blog Teufel: Jak opisałbyś swoje brzmienie?

narou:
Moją inspirację czerpię od wielu różnych artystów. Jest to mieszanka muzyki alternatywnej, popu, RnB – bardzo melancholijna, bardzo nostalgiczna muzyka.

Blog Teufel: Co jest dla Ciebie najważniejsze w Twojej muzyce?

narou: Jeśli chodzi o proces twórczy, to powiedziałbym, że uczucie wolności, kiedy siedzę w studiu i piszę piosenki.

Naprawdę doceniam dobre słuchawki lub dobre głośniki

Blog Teufel: Jak słuchasz muzyki w życiu prywatnym i jaką rolę odgrywa dla Ciebie dobry dźwięk?

narou:
W życiu prywatnym słucham bardzo mało muzyki, ponieważ cały dzień jestem w studiu. Kiedy jestem w domu lub uprawiam sport, zwykle włączam podcast. Jednakże jako producent i inżynier dźwięku, bardzo ważne jest dla mnie, aby dźwięk był dobry. Naprawdę doceniam dobre słuchawki lub dobre głośniki, które odtwarzają dźwięk tak, jak lubię.

Blog Teufel: Gdybyś był piosenką lub playlistą, jakby ona brzmiała?

narou:
Ciężko wybrać jedną piosenkę. Ale gdybym był playlistą, to byłaby to nostalgiczna, melancholijna playlista, którą włącza się podczas długiej podróży.

Blog Teufel: Co kojarzy Ci się z marką Teufel?

narou:
Pierwszą rzeczą, która przychodzi mi do głowy, jest ten czarny głośnik z czerwoną literą T, który widziałem już kilka razy. To po prostu niesamowite, jak głośne mogą być te systemy, biorąc pod uwagę, że w rzeczywistości nie są tak duże.

Blog Teufel: Co chcesz osiągnąć swoją muzyką?

narou:
Chcę, aby moja muzyka towarzyszyła ludziom w każdych chwilach: czy to pięknych, czy smutnych, i aby zawsze przypominały im się te chwile, kiedy będą słuchać moich piosenek w przyszłości.

Odkrywaj nowe dźwięki poprzez słuchanie bardzo starych utworów

Blog Teufel: Jakie masz wskazówki dotyczące odkrywania nowej muzyki?

narou:
Z perspektywy producenta mogę powiedzieć, że kiedy jestem w studiu – co osobiście zawsze robię – to szukam nowych dźwięków, słuchając naprawdę starej muzyki, która w ogóle nie ma nic wspólnego z moją muzyką, a następnie wykorzystuje poszczególne elementy w nowym utworze lub komponuje podobne fragmenty z tych piosenek. Nawet jeśli nie używasz ich we własnych utworach, często odkrywasz nowe dźwięki, których wcześniej nie znałeś.

Jeszcze więcej utworów narou

Trzeci album Narou “otherside” został wydany 29 czerwca 2023 roku.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Uwaga: komentarze z pytaniami dotyczącymi serwisu produktów nie zostaną opublikowane. W sprawach dotyczących obsługi, reklamacji lub kompatybilności prosimy zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy.

Twój komentarz zostanie sprawdzony przez naszego moderatora, zanim pojawi się na stronie.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.