SUPREME IN: tak się dzisiaj nosi muzykę

Słuchawki dokanałowe typu earbuds stały się alternatywą dla zwykłych słuchawek dousznych. Earbuds są wprawdzie małe i również noszone w uchu, jednak w przeciwieństwie do typowych słuchawek dousznych są one raczej luźno włożone. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że stabilność gwarantuje szlufka, którą należy odpowiednio ustawić w uchu, a nie słuchawka znajdująca się w przewodzie słuchowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu zwiększa się komfort noszenia oraz swoboda ruchu. Wraz ze słuchawkami SUPREME IN marka Teufel oferuje swoje pierwsze słuchawki dokanałowe. W tym artykule pokażemy wam, jak należy poprawnie założyć słuchawki earbuds, aby cieszyć się najlepszym możliwym dźwiękiem.

Właściwy wybór stron

Abyś mógł słuchać muzyki, tak jak została ona nagrana w studio, przed założeniem słuchawek zwróć uwagę na poprawny wybór stron. Słuchawki earbuds zawierają odpowiednie oznaczenie na zwróconej do ucha stronie słuchawek: L oznacza lewą stronę, a R prawą stronę.

Delikatny obrót

Zakładanie słuchawek earbuds może zdawać się na początku nietypowe i skomplikowane, jednak kto raz wyczuł odpowiednią technikę, dla tego będzie to rutynowy ruch ręką. Załóż słuchawkę przesuniętą o 30 stopni do przodu i obróć ją lekko do tyłu i gotowe!

 

Optymalna pozycja

Każde ucho jest inne. Aby słuchawki earbuds były właściwie założone, należy indywidualnie dopasować szlufkę do Twojego ucha poprzez wyciągnięcie jej do góry lub do dołu, tak jak przedstawiono to na poniższej grafice. Jeśli szlufka znajduje się w fałdzie usznej i utrzymuje słuchawkę, earbuds zostały prawidłowo założone.

 

Zrób to dokładnie

Aby słuchawki mogły perfekcyjnie odtwarzać muzykę, zwróć uwagę na to, aby earbud był ustawiony równolegle do przewodu słuchowego i całkowicie go zakrywał. Jeśli to nie wystarczy, zastosuj dołączoną do zestawu wkładkę silikonową. Obróć słuchawkę jeszcze trochę w przewodzie słuchowym, aż do uzyskania idealnej pozycji.

Odkryj słuchawki SUPREME IN

Naciśnij na zdjęcie, aby odkryć słuchawki SUPREME IN

  • Lekkie słuchawki dokanałowe typu earbuds najwyższej klasy z liniowym przetwornikiem HD o wielkości 10,7 mm dla precyzyjnych dźwięków wysokich i mocnych basów na każdym urządzeniu
  • Przyjemna, luźna, ale stabilna pozycja w uchu, którą można dopasować za pomocą wkładek silikonowych oraz szlufki, nadają się do długich sesji muzycznych oraz dla osób noszących okulary, łatwe nałożenie: wybierz odpowiednie strony, obróć słuchawki prosto, dopasuj szlufkę i gotowe
  • Słyszalne hałasy zewnętrzne dla bezpiecznego słuchania muzyki w podróży
  • Bluetooth 5.0 z aptX™ i AAC dla streamingu muzyki w jakości podobnej do płyty CD z takich aplikacji, jak: Spotify, Deezer, Youtube, Apple Music i Co.

Podsumowanie: w trzech krokach do muzycznej oazy szczęścia

Dzięki trzem prostym krokom i małej regulacji Twoje słuchawki dokanałowe typu earbuds staną się codzienną oazą szczęścia, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdujesz. Tak się dzisiaj nosi muzykę.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Uwaga: komentarze z pytaniami dotyczącymi serwisu produktów nie zostaną opublikowane. W sprawach dotyczących obsługi, reklamacji lub kompatybilności prosimy zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy.

Twój komentarz zostanie sprawdzony przez naszego moderatora, zanim pojawi się na stronie.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.