Ultymatywny test słuchawek Teufel

Czy to bieg w maratonie, długa podróż pociągem czy po prostu zwykły dzień w biurze – słuchawki stały się integralną częścią naszego życia codzienniego. Ale zanim do tego doszło, musieliśmy najpierw udać się na poszukiwania idealnego modelu słuchawek, które wcale nie są takie proste. Które słuchawki są lepsze: douszne, a może wokółuszne? Bezprzewodowe czy z kablem? Z technologią Bluetooth czy bez? Aby ułatwić ten proces stworzyliśmy krótki test, który pomoże Ci w wyborze odpowiednich słuchawek Teufel.

Click on the button to load the content from survey.teufel.de.

Load content

Zanim przejdziesz do testu warto wcześniej wiedzieć, jaki typ słuchawek preferujesz. Zasadniczo rozróżnia się trzy rodzaje: słuchawki douszne, słuchawki nauszne oraz słuchawki wokółuszne. Wszystkie cechy charakterystyczne danej konstrukcji zostały poniżej krótko opisane.

Słuchawki douszne: Twoja muzyka tylko dla Ciebie

Słuchawki douszne są noszone w uchu, a dzięki swoim kompaktowym rozmiarom mogą Ci towarzyszyć wszędzie i to przez cały dzień. Zaawansowana technologia słuchawek dousznych sprawia, że odtwarzają one szczególnie czysty obraz dźwiękowy nawet przy niskim poziomie głośności. Stworzona przez nas konstrukcja gwarantuje maksymalną stabilność słuchawek w uchu również podczas biegania. Słuchawki są poza tym bardzo łatwe w pielęgnacji, dzięki czemu będą Ci służyły na dłużej. Do słuchawek dousznych Teufel należą między innymi: AIRY TRUE WIRELESS, MOVE BT oraz AIRY SPORTS.

Słuchawki nauszne: lekkie słuchawki z potężnym dźwiękiem

W naszym asortymencie znajdziesz również słuchawki nauszne. Ten model słuchawek leży na uchu nie pokrywając go kompletnie. Wysoki komfort noszenia zapewniają miękkie nauszniki, a lekkie tłumienie hałasów zewnętrznych sprawia, że te wszechstronne słuchawki pasują zawsze i na każdą okazję. Dzięki technologii Bluetooth możesz bezprzewodowo słuchać swojej ulubionej muzyki w podróży lub przewodowo za pomocą kabla w domu. Najpopularniejszymi modelami są słuchawki SUPREME ON oraz AIRY.

Słuchawki wokóluszne: usłyszysz każdy dźwiękowy szczegół

Słuchawki wokółuszne całkowicie pokrywają ucho. Taka budowa zapewnia pełniejszy i mocniejszy dźwięk oraz efektywniejsze tłumienie zewnętrznych hałasów. Słuchawki wokółuszne dzielą się na dwie podkategorie: otwarte i zamknięte. Formą mieszaną są słuchawki o budowie półotwartej. Do ulubionych słuchawek należą przede wszystkim REAL BLUE, REAL BLUE NC, REAL PURE, TEUFEL MASSIVE oraz MUTE BT.

 

Wszystkie modele słuchawek Teufel znajdziesz w tym tutaj.

Powiązane artykuły

Funkcja komentowania jest codziennie dostępna od godziny 8:00 do 21:00. 

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.