Fabio Schäfer: Mój duch walki zawsze daje z siebie wszystkoOdkryj nasze oferty Cyber Weekend i oszczędzaj aż do 43%


Rowerzysta górski Fabio Schäfer nie tylko stawia sobie wysoko poprzeczkę, ale także wywraca do góry nogami prawa natury i grawitacji. Na swoim kanale w serwisie YouTube dokumentuje on swoje zjazdy na rowerze i niesamowite sztuczki oraz oferuje wgląd za kulisy swoich innych przygód.

Fabio Schäfer: Krótka biografia

Fabio Schäfer jest rowerzystą górskim, producentem filmów internetowych, dziennikarzem oraz przedsiębiorcą. W środowisku rowerzystów górskich zalicza się on do największych producentów filmów internetowych i jest uważany za pioniera w tej dziedzinie. Do 2018 roku był on wydawcą i redaktorem naczelnym magazynu Gravity Mountainbike Magazin. Większą popularność Fabio Schäfer zdobył dzięki udziałowi w serialu survivalowym 7 vs. Wild.

(Źródło: EverybodyWiki. Dostępne tylko w języku niemieckim.)

Krótki wywiad z Fabio

Blog Teufel: Co Cię napędza?

Fabio Schäfer: Dar, jakim jest życie. Chciałbym wycisnąć z niego jak najwięcej, co oznacza, że nieustannie testuje psychiczne i fizyczne granice mojego ciała.

Blog Teufel: Z jakimi wyzwaniami musisz się mierzyć?

Fabio Schäfer: Z własnymi wymaganiami, którym chciałbym sprostać i utrzymywać na tym samym poziomie.

Muzyka wyraża moje wewnętrzne uczucia

Blog Teufel: Kiedy słuchanie muzyki ma dla Ciebie szczególne znaczenie?

Fabio Schäfer: Muzyka mnie motywuje i wyraża moje wewnętrzne uczucia, dlatego też już od dobrych 16 lat gram w zespołach metalcorowych. Mój aktualny zespół, który powstał w 2019 roku, nazywa się Bury The Liar. Teksty piosenek najczęściej opowiadają o duchu walki, o pokonywaniu przeszkód i o tym, jak ważne jest, aby uwolnić się od opinii innych ludzi.

Sport wyczynowy potrzebuje słuchawek, które wytrzymają wszystko

Fabio Schäfer jest nową twarzą marki Teufel. Oczywiście, że przy tak dużej dawce adrenaliny, potrzebuje on słuchawek, które gwarantują maksymalną swobodę ruchu oraz idealnie leżą w uchu, tak jak nasze słuchawki AIRY SPORTS TWS.

Fabio Schäfer x AIRY SPORTS TWS

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Uwaga: komentarze z pytaniami dotyczącymi serwisu produktów nie zostaną opublikowane. W sprawach dotyczących obsługi, reklamacji lub kompatybilności prosimy zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy.

Twój komentarz zostanie sprawdzony przez naszego moderatora, zanim pojawi się na stronie.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o głośnikach, systemach kina domowego i trendach hi-fi. Mamy również wiele praktycznych porad audio dla Twojego domu.