Fender x Teufel: Here to be heard

Twoje życie, Twój dźwięk, Twoja pasja: Teufel daje Ci to, co kochasz. Teraz możesz doświadczyć fascynacji dobrym dźwiękiem w nowy sposób: W nowej kolekcji głośników Fender x Teufel łączymy naszą innowacyjną technologię audio z kultowym designem gitar i wzmacniaczy firmy Fender. Legendarny dźwięk jest tutaj, aby pokazać Twoją pasję. Here to be heard.

Fender – Legenda. Stworzona przez legendy.

Od legend rocka, takich jak Jimi Hendrix i Kurt Cobain, po nowe pokolenie kreatywnych artystów, takich jak Madison Cunningham czy Billie Eilish – to właśnie oni sprawili, że gitary i wzmacniacze marki Fender stały się legendarne. Fender to symbol nowych dźwięków, wolności muzyki i ikona popkultury. Każdy, kto zna historię firmy Fender, wie, że ta amerykańska marka odegrała kluczową rolę w kształtowaniu brzmienia muzyki rockowej i pop od lat 50. ubiegłego wieku. Dzięki gitarom elektrycznym i basowym założyciel firmy Leo Fender nie tylko stworzył fundamenty marki odnoszącej sukcesy na całym świecie, ale także zrewolucjonizował produkcję i projektowanie instrumentów muzycznych.

Dziś Fender jest synonimem rock’n’rolla, a także brzmienia profesjonalistów – innymi słowy, pasji do muzyki. I właśnie w tym zakresie Teufel i Fender doskonale się uzupełniają.

Przenośne głośniki Teufel ROCKSTER AIR 2, ROCKSTER CROSS i ROCKSTER GO 2 zostały na nowo zaprojektowane na potrzeby kolekcji Fender x Teufel. Ekskluzywne edycje specjalne łączą dźwięk i design w wyjątkowy sposób.

Ponadczasowy design – zainspiruj się duszą Kalifornii

Fender x Teufel to wyjątkowa współpraca, która łączy legendarne brzmienie Teufel, opracowane w Niemczech, z kultowym amerykańskim designem gitar i wzmacniaczy Fender.

Wysokiej jakości czarno-białe połączenie, które podkreśla słynne kształty Fender Stratocaster®, Telecaster® i Jazzmaster®, znajduje odzwierciedlenie w ramie głośników. Ukośne i chromowane logo to dziedzictwo wzmacniaczy Fender. Całość dopełniają oryginalne paski gitarowe Fender w głośniku Fender x Teufel ROCKSTER CROSS oraz Fender x Teufel ROCKSTER GO 2.

Fender x Teufel ROCKSTER CROSS Lifestyle Frau in urbaner, sommerlicher Umgebung
Konstrukcja Fender x Teufel ROCKSTER CROSS zawiera kultowe elementy marki Fender.

Play it loud: Edycje specjalne Fender x Teufel

Fender x Teufel ROCKSTER AIR 2

ROCKSTER AIR 2 to mobilny głośnik imprezowy firmy Teufel, który jest klasą samą w sobie. Zrównoważony dźwięk hi-fi o wysokiej rozdzielczości z głębokim basem i bardzo wysokim poziomem głośności łączy się z ponadczasowym designem przypominającym wzmacniacze marki Fender.

Fender x Teufel ROCKSTER AIR 2 Lifestyle Band
Przenieś kalifornijski styl życia na swoją scenę dzięki Fender x Teufel ROCKSTER AIR 2.

Najważniejsze funkcje

 • Przetwornik kompresyjny o wysokiej rozdzielczości i 250-milimetrowy głośnik niskotonowy o długim skoku membrany gwarantują niezwykle głośny dźwięk hi-fi
 • Poziom głośności od: 103 dB do 115 dB – najlepsza wartość w tej klasie, bez problemu nagośni imprezę dla ok. 80 osób w konfiguracji stereo
 • Szeroki kąt promieniowania zapewnia bardzo dobrą zrozumiałość mowy, niezależnie od tego, gdzie stoisz
 • Bluetooth 5.0 z aptX™, aptX™ HD i AAC dla bezstratnej transmisji
 • Połącz dwa urządzenia Fender x Teufel ROCKSTER AIR 2 bezprzewodowo jako zestaw stereo lub 10 głośników za pomocą kabla XLR w konfiguracji DJ-skiej
 • 58 godzin pracy przy średnim poziomie głośności, do 31 godzin przy maksymalnym poziomie głośności w trybie Eco, wymienna i wydajna bateria LiFePO4 z zabezpieczeniem przed głębokim rozładowaniem, złącze do akumulatora samochodowego 12 V, zasilanie sieciowe nawet bez baterii, funkcja powerbanku ze złączem USB-C

Fender x Teufel ROCKSTER CROSS

Spotkanie z przyjaciółmi w mieście, wycieczka motocyklowa, impreza na plaży: ROCKSTER CROSS będzie Ci towarzyszył wszędzie. Przenośny głośnik stereo Bluetooth firmy Teufel jest nie tylko wyjątkowo wytrzymały, ale także zawsze zajmuje centralne miejsce dzięki innowacyjnej technologii Dynamore®.

Fender x Teufel ROCKSTER CROSS Lifestyle Mann in urbaner, sommerlicher Umgebung
Gotowy do gry: Fender x Teufel ROCKSTER CROSS z oryginalnym paskiem gitarowym Fender

Najważniejsze funkcje

 • Potężny system stereo z dwoma głośnikami wysokotonowymi, jednym subwooferem i dwoma głośnikami pasywnymi, technologia Dynamore® zapewniająca wyjątkowo szeroki kąt promieniowania
 • Grubościenna, odporna na wstrząsy obudowa, odporna na strumienie wody zgodnie z certyfikatem IPX5
 • Bluetooth z aptX® do streamingu muzyki z dźwiękiem stereo o wysokiej rozdzielczości
 • Tryb Connect: Podłącz dwa głośniki ROCKSTER CROSS, aby uzyskać jeszcze większą głośność i basy
 • Tryb Party: odtwarzaj utwory naprzemiennie z dwóch smartfonów
 • Bateria o dużej pojemności zapewnia czas odtwarzania do 16 godzin, funkcja powerbanku
 • Z oryginalnym paskiem gitarowym Fender

Fender x Teufel ROCKSTER GO 2

Kompaktowy głośnik stereo Bluetooth ROCKSTER GO 2 będzie Ci towarzyszł podczas każdej przygody – czy to podczas podróży po Stanach Zjednoczonych, wieczorem na boisku do koszykówki czy na spontanicznej imprezie przy basenie. Dzięki wysokiemu poziomowi ochrony przed wodą, solidnej obudowie i wytrzymałej baterii, ten potężny głośnik stereo Bluetooth jest zawsze gotowy na Twoje przygody.

Fender x Teufel ROCKSTER GO 2 Lifestyle Frau in urbaner, sommerlicher Umgebung
Fender x Teufel ROCKSTER GO 2: Ekskluzywny design i legendarny dźwięk podczas każdej przygody

Najważniejsze funkcje

 • 2 aluminiowe przetworniki pełnozakresowe dla potężnego dźwięku stereo, Dynamic Bass dla optymalnego basu, technologia Dynamore® dla ogromnej sceny dźwiękowej stereo
 • Certyfikat IP67: ochrona przed pyłem i wodą (nawet po krótkim zanurzeniu pod wodą)
 • Bluetooth z AAC dla praktycznie bezstratnego streamingu muzyki
 • Połącz dwa urządzenia ROCKSTER GO 2 i odtwarzaj zsynchronizoway dźwięk stereo (z podziałem na lewy/prawy kanał), możliwość połączenie do 100 urządzeń ROCKSTER GO 2 w celu utworzenia łańcucha głośników
 • Wydajna bateria z trybem Eco zapewnia czas pracy wynoszący ponad 28 godzin
 • Pasek do mocowania na rowerze, plecaku itp.

Wskazówka: Legendarne brzmienie wymaga legendarnych instrumentów. Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu Fender!

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Uwaga: komentarze z pytaniami dotyczącymi serwisu produktów nie zostaną opublikowane. W sprawach dotyczących obsługi, reklamacji lub kompatybilności prosimy zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy.

Twój komentarz zostanie sprawdzony przez naszego moderatora, zanim pojawi się na stronie.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o głośnikach, systemach kina domowego i trendach Hi-Fi. Mamy również wiele praktycznych porad audio dla Twojego domu.