Nowa odsłona głośnika BOOMSTER zaprojektowana przez profesjonalnego freeridera Fabio Wibmer

Kto jeszcze nie widział jego filmików, koniecznie musi to nadrobić – dzięki spektakularnym nagraniom swoich rowerowych zjazdów górskich Fabio Wibmer stał się legendą także poza środowiskiem sportowców ekstremalnych. Już od paru lat dźwięk marki Teufel motywuje go podczas wykonywania coraz to nowszych trików rowerowych. Tym razem sympatyczny Austriak wraz ze swoim zespołem i marką Teufel zaprojektował limitowaną edycję głośnika BOOMSTER. BOOMSTER Fabio Wibmer Edition to idealny dźwiękowy towarzysz: jest bardzo głośny, wytrzymały i niekonwencjonalny jak sam Fabio. Sprawdź, o co go zapytaliśmy.

Kreatywnie i odważnie do granic możliwości

Fabio Wibmer

Już od 2016 roku Fabio zaskakuje swoich fanów kreatywnymi, ale też ryzykownymi projektami. W swoim najnowszym filmiku wciela się w rolę bohatera akcji z popularnej gry video GTA.

YouTube

Odtwarzając to video, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Odtwórz video

Również jego zjazd górski na rowerze damskim trafił do internetu i pokazuje jego niezwykłą kreatywność, ale także odwagę.

Out Of Mind – zjazd górski na starym rowerze damskim

YouTube

Odtwarzając to video, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Odtwórz video

Inne projekty i spektakularne sceny zostały zrealizowane w Paryżu i Lyonie. Sprawdź koniecznie kanał Fabio w serwisie YouTube i nie zapomnij o włączeniu dźwięku!

BOOMSTER jest jednym z moich faworytów

Fabio ze “swoim” głośnikiem BOOMSTER

Blog Teufel: Jak do tego doszło, że sam zaprojektowałeś nową wersję produktu firmy Teufel?

Fabio: Już od paru lat współpracuję z marką Teufel, razem zrealizowaliśmy i stworzyliśmy film do kampanii w Berlinie. Kiedy zapytano mnie, czy chciałbym zaprojektować nową odsłonę głośnika, od razu się zgodziłem.

Wspominamy 2021 rok: filmik do kampanii „W rytmie miasta”

YouTube

Odtwarzając to video, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Odtwórz video

Blog Teufel: Dlaczego wybrałeś głośnik BOOMSTER?

Fabio: To nie była łatwa decyzja, bo w portfolio firmy jest kilka urządzeń, z których regularnie korzystam. BOOMSTER jest jednym z moich faworytów, ma dużo mocy, bardzo podoba mi się jego design, a powierzchnia jego obudowy pozwala na indywidualną personalizację głośnika.

BOOMSTER Fabio Wibmer Edition

Blog Teufel: Jakimi kryteriami kierowałeś się podczas wyboru projektu? Czy ktoś Ci pomagał?

Fabio: Przy wyborze projektu bardzo pomógł mi mój zespół, a przede wszystkim projektant Fabian. To właśnie on zaprojektował pojedyncze grafiki (namalowane ręcznie!) i zrealizował cały projekt. Te wzory/grafiki można zobaczyć w kilku moich projektach, na moich ubraniach, rowerach itd.

Blog Teufel: Co oznaczają poszczególne wzory: płonący kask na górze, logo Wibmer na górze i z boku oraz ozdobiony symbol Ying&Yang po prawej stronie?

Fabio: Ogólnie mówiąc, te projekty są inspirowane wieloma różnymi rzeczami. W ostatnim czasie słuchałem bardzo dużo rocka i metalu, co odegrało znaczącą rolę podczas tworzenia tych wzorów. Moje logo Wibmer oddaje ten rockowo-metalowy charakter, a symbol Ying&Yang to efekt niezwykłej kreatywności Fabiana

Sprawdź już teraz: BOOMSTER Fabio Wibmer Edition

  • Głośnik bezprzewodowy stereo do użytku w domu i na zewnątrz w limitowanej Fabio Wibmer Edition
  • Czarne i złote nadruki zostały naniesione za pomocą wysokiej jakości i przyjaznemu dla środowiska procesu druku i są odporne na uderzenia i ścieranie, co zapewnia ich długotrwałą widoczność
Dowiedz się więcej, klikając na zdjęcie

Bad Decisions Good Stories: wykorzystać każdy moment jak najlepiej się da

Blog Teufel: Na górze głośnika postanowiłeś umieścić motto Bad Decisions Good Stories. Co ono dla Ciebie oznacza? Jaka decyzja przyczyniła się do powstania najlepszej historii?


Fabio: To motto znajdowało się już na jednej z moich bluz i od tego czasu bardzo chętnie je używam. Dla mnie oznacza to po prostu, aby nie analizować za dużo i wykorzystać każdy moment jak najlepiej się da. To, że zdecydowałem się na kręcenie moich zjazdów, było najlepszą decyzją, jaką podjąłem.

Blog Teufel: Specjalnej edycji zaprojektowanego przez Ciebie głośnika towarzyszy także kampania pod hasłem „Uwolnij swój rytm”. Jaki rytm motywuje Cię do działania?

Fabio: Rytm musi po prostu pasować do sytuacji, przed i podczas rowerowych trików chętnie słucham rocka i metalu.

Nie robię niczego, czego nie mogę kontrolować

Blog Teufel: Jak udaje Ci się utrzymać kontrolę nad rowerem podczas wykonywania trików? Czy Twoje zjazdy są tak nieprzewidywalne, na jakie wyglądają?

Fabio: Nie, nie robię niczego, czego nie mogę kontrolować. Myślę, że tę kontrolę zawdzięczam wielu godzinom spędzonym na moim rowerze.

Prawdziwy Wibmer

Blog Teufel: Co jeszcze stanowi dla Ciebie wyzwanie?

Fabio: Wiele rzeczy, zawsze szukam nowych wyzwań. Trików, których nikt wcześniej nie zrobił. Miejsc, które dla innych nie nadają się do jazdy na rowerze. Również kreatywne projekty, jak na przykład moje filmiki, motywują mnie do myślenia w zupełnie nowy sposób i tworzenia nowych koncepcji.
 

Blog Teufel: W jakich momentach dobry dźwięk jest dla Ciebie szczególnie ważny?

Fabio: W zasadzie zawsze! Odpowiednia muzyka odgrywa znaczącą rolę przede wszystkim podczas zjazdów rowerowych i długich podróży samochodem.

Blog Teufel: Z jaką piosenką wiąże się najważniejszy kamień milowy w Twoim życiu?

Fabio: Judas Priest – No Surrender. Ten utwór zawsze motywował mnie przed kolejnymi wyzwaniami. Również muzyka w moich filmach, ostatnio przede wszystkim Iron Maiden – Run to the Hills z mojego najnowszego filmiku.

YouTube

Odtwarzając to video, wyrażasz zgodę na politykę prywatności YouTube.
Dowiedz się więcej

Odtwórz video

Blog Teufel: W jakich sytuacjach inni powinni sięgać po Twoją wersję głośnika BOOMSTER?

Fabio: Mam nadzieję, że wtedy, kiedy potrzebny będzie dobry dźwięk! W moim przypadku głośnik na pewno znajdzie miejsce w moim domu w Monako, ale także podczas wykonywania kolejnych trików lub zjazdów tej edycji nie może zabraknąć!

Blog Teufel: Na jakim sprzęcie słuchasz muzyki w domu?

Fabio: To zależy. Najczęściej odpalamy nasz zestaw stereo – system surround 5.1 marki Teufel, który jest podłączony do telewizora. Ten zestaw nagłaśnia całym dom dźwiękiem, który jest naprawdę legendarny. Gdy latem organizujemy imprezę na dworze lub gdy mam ochotę poleżeć na słońcu i zrelaksować się na dworze, często sięgam po głośnik BOOMSTER. To urządzenie jest przenośne, a poza tym ma niezwykle dobrą jakość dźwięku.

Blog Teufel: Jako profesjonalny kolarz górski i influencer regularnie podróżujesz. Jak słuchasz muzyki w podróży?

Fabio:  Właściwie zawsze mam przy sobie mniejszy przenośny głośnik Bluetooth ROCKSTER GO. Zajmuje on niezwykle mało miejsca i odtwarza dobry dźwięk. Zwłaszcza podczas podróży samolotem albo gdy jestem w trasie z całym zespołem, muzyka jest niezwykle ważna.

Te produkty mogą Cię zainteresować:

Playlista Fabio Wibmer na Spotify

Odtwórz playlistę i dowiedz się, jakiej muzyki chętnie słucha Fabio Wibmer:

Poprzez włączenie odtwarzacza wyrażasz zgodę na politykę prywatności serwisów Spotify/Soundcloud.
Dowiedz się więcej

Włącz odtwarzacz

Więcej o Fabio Wibmer

YouTube: youtube.com/fabwibmer

Instagram: instagram.com/wibmerfabio

Facebook:  facebook.com/wibmerfabio

Zdjęcia: © Hannes Berger

Powiązane artykuły

Napisz komentarz

Uwaga: komentarze z pytaniami dotyczącymi serwisu produktów nie zostaną opublikowane. W sprawach dotyczących obsługi, reklamacji lub kompatybilności prosimy zwrócić się do naszego Biura Obsługi Klienta. Dziękujemy.

Twój komentarz zostanie sprawdzony przez naszego moderatora, zanim pojawi się na stronie.

Autor

Redakcja Bloga Teufel

Wszystko o słuchawkach, głośnikach Bluetooth i systemach kina domowego. Ponadto wiele przydatnych wskazówek dotyczących uzyskania najlepszego dźwięku prosto od zespołu naszych ekspertów.